JD Hydro

Wytaczarka przenośna - Usługi

Wytaczarka przenośna - usługi

Nowe technologie

Firma JD HYDRO wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wprowadza nowe rozwiązania w zakresie obróbki otworów współosiowych. Specjalnie zaprojektowana do tych prac WYTACZARKA PRZENOŚNA BB4500 firmy CLIMAX, to niekwestionowany lider w tej klasie obrabiarek. Jak sama nazwa wskazuje wytaczarka przenośna - to maszyna mobilna, a jej małe rozmiary pozwalają na obróbkę otworów niemal wszędzie: na placu budowy, na wysokości ( na suwnicy, dźwigu itp.), pod ziemią np. w kopalni, i w każdym innym miejscu gdzie jest dostępne zasilanie 220V.

Nowe możliwości

Obróbka otworów w różnego rodzaju kontrukcjach stalowych, w szczególności o dużych gabarytach, przy zastosowaniu stacjonarnych obrabiarek jest niekiedy  wręcz niemożliwa. Dla nas nie stanowi to jednak problemu. Wytaczarka BB4500 jest w stanie roztaczać otwory o średnicach od Ø50 mm do ponad Ø400 mm, z zachowaniem tolerancji wg ustaleń z kontrahentem. W przypadku otworów daleko od siebie oddalonych, jest również możliwość obróbki z zachowaniem ich osiowości. Zastosowanie AUTOMATYCZNEJ NAPAWARKI ABW1000, jeszcze bardziej zwiększa możliwości tej obrabiarki. Zakres średnic jakie można napawać to otwory o średnicach od Ø22 do ponad Ø300 mm.

Nowoczesny serwis

Innowacyjna metoda obróbki skrawaniem przy użyciu obrabiarki przenośnej wprowadza nową jakość serwisu i naprawy sprzętu ciężkiego, maszyn budowlanych, górniczych, taboru kolejowego, naczep samochodowych, dźwigników, żurawi itp.

Korzystając z takiej usługi unikasz: 

  • demontażu i montażu wszystkich elementów i podzespołów maszyny,
  • transportu uszkodzonych podzespołów do specjalistycznego warsztatu obróbki skrawaniem
  • wydłużonego czasu naprawy.

Korzyści jakie płyną z takiego rozwiązania to:

  • przywrócenie podzespołu do stanu pierwotnego,
  • naprawa bezpośrednio u klienta/na placu budowy/w miejscu postoju maszyny,
  • skrócony do minimum czas naprawy, a tym samym ograniczony czas przestoju maszyny.

Najwyższa jakość

Firma JD HDYRO zapewnia wykonanie prac na najwyższym poziomie technicznym. Wszystkie nasze działania skierowane są dla osiągnięcia pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.