ul. Ogrodników 7
84-240 Reda

FASSI – części i serwis

Firma FASSI została założona we Włoszech w 1955 roku przez mechanika Franco Fassi. Obecnie marka Fassi zajmuje się głównie produkcją urządzeń, które są montowane na pojazdach ciężarowych. Nasza firma z pasją zajmuje się świadczeniem najwyższej klasy diagnostyki, konserwacji, remontów i napraw hydraulicznych żurawi i dźwigów marki Fassi. Wyróżniamy się tym, że nasz zespół posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży, co bezpośrednio przekłada się na wysokiej jakości usługi. Gwarantujemy najwyższą jakość, ponieważ nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją rozwiązują problemy naszych klientów.

Oferujemy fachowe doradztwo i wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania. Posiadamy szeroki wachlarz części zamiennych do sprzętów Fassi dostępnych od ręki. Naprawy, z którymi spotykamy się na co dzień w naszej pracy to zarówno całościowe remonty jak i doraźne wsparcie w nagłych awariach. Wykonamy zarówno wymianę jak i regenerację podzespołów i poszczególnych układów, które uległy usterce – naprawa układu elektrycznego, elektronicznego, hydraulicznego czy mechanicznego. Ze względu na pełny dostęp do części zamiennych dla żurawi marki Fassi – m.in. zamków, filtrów, cewek, zaworów – naprawę wykonamy jak najszybciej to możliwe.

Priorytetem dla urządzeń hydraulicznych jest regularna konserwacja. Niektóre z elementów są narażone na szybsze zużycie, a przez to wymagają systematycznej wymiany lub regeneracji. Ze względu na wysokie obciążenia i prace w trudnych warunkach atmosferycznych warto zadbać o cykliczne przeglądy sprzętu, aby nie narazić się na wysokie koszty. Części zamienne, w tym rozdzielacze hydrauliczne do żurawi HDS znajdziecie u nas Państwo na miejscu. Serwisy wykonywane w naszej firmie kompleksowo zweryfikują stan urządzenia a nasi doświadczeni serwisanci w sposób profesjonalny i rzetelny zajmą się naprawą i konserwacją Państwa urządzenia

s2023