ul. Ogrodników 7
84-240 Reda

Serwis urządzeń HIAB, EFFER, MULTILIFT, LOGLIFT, JONSERED

Nasza firma świadczy fachowe usługi serwisowe i naprawcze dla wszystkich typów żurawi HIAB. Oferujemy remonty kapitalne urządzeń Hiab, Effer, Multilift, Loglift, Jonsered. Wykonujemy naprawy układów hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych, usuwanie luzów i wycieków, montaż akcesoriów typu chwytaki, rotatory, rejestrację UDT a także przeglądy konserwacyjne. Oferujemy również rozdzielacze hydrauliczne do maszyn HIAB, Effer, Multilift, Loglift, Jonsered a także szeroki wybór innych części zamiennych takich jak zamki, zawory, elektrozawory, cewki, części zamienne do rozdzielaczy, a także filtry czy haki.

Nasz zespół specjalizuje się w konserwacji i naprawie wszystkich urządzeń marki HIAB. Wykonujemy zarówno naprawy i serwisy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Bardzo wiele części zamiennych posiadamy na miejscu co zdecydowanie skraca czas naprawy. Jako autoryzowany serwis HIAB, Multilift dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w naprawie sprzętów tej marki. Oddając urządzenie w nasze ręce, macie Państwo pewność, że dokonana naprawa będzie wykonana profesjonalnie i przy użyciu oryginalnych części.

s2023
DSC01876

Jako wiodący na świecie dostawca żurawi HDS, HIAB z dumą dostarcza niezawodne modele żurawi do budownictwa ogólnego, leśnictwa i recyklingu. Firma HIAB to część koncernu Cargotec, znajdującego się w grupie Kone Cargotec.  Firma HIAB oferuje szeroki asortyment urządzeń, dzięki czemu wpisuje się w zaspokajanie potrzeb bardzo dużej grupy Klientów. Są to żurawie ogólnego zastosowania, żurawie leśne, wózki widłowe montowane do samochodów, hakowce, wywrotki a także windy załadowcze. Dzięki temu HIAB jest obecny w wielu branżach takich jak: transport, przemysł ciężki, rolnictwo, leśnictwo, gospodarka odpadami.

Bezpieczna praca urządzenia powinna być priorytetem dla wszystkich eksploatujących maszyny dźwigowe marki HIAB, Effer, Multilift, Loglift, Jonsered jak i innych urządzeń. W tym celu konieczne jest przeprowadzanie kompleksowego i regularnego przeglądu stanu technicznego, który wykonacie Państwo w JD HYDRO. Dzięki temu nasz serwis jest w stanie na bieżąco usuwać wszelkie niesprawności i zapobiegać większym uszkodzeniom. Reagowanie na czas pozwala na bezawaryjną pracę urządzenia i chroni je przed niespodziewanymi i kosztownymi awariami.
            Ze względu na pracę żurawia w zmiennych warunkach atmosferycznych, często wykorzystywanych do bardzo ciężkich prac przez wiele godzin – warto pamiętać o zużywaniu się podzespołów, wycieraniu uszczelnień, uszkodzeniach węży hydraulicznych. Szczególną uwagę należy także zwracać na wycieki czy luzy na ramionach. Wszystkie te elementy są bardzo wnikliwie sprawdzane przez naszych serwisantów a w razie konieczności – wymieniane lub naprawiane. Szeroki dostęp do części zamiennych na półkach naszego sklepu powoduje, że czas naprawy skraca się do minimum.