ul. Ogrodników 7
84-240 Reda

Serwis żurawi HMF – części zamienne

Nasza firma świadczy fachowe usługi serwisowe i naprawcze dla wszystkich typów żurawi marki HMF.  Jako autoryzowany serwis HMF dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w naprawie sprzętów tej marki. Oddając urządzenie w nasze ręce, macie Państwo pewność, że dokonana naprawa będzie wykonana profesjonalnie i przy użyciu oryginalnych części.Jednym z topowych producentów żurawi jest znana na całym świecie firma HMF – przedsiębiorstwo z Danii, które zajmuje się produkcją prawie stu typów żurawi, wpisując się dzięki temu w szeroki wachlarz potrzeb swoich Klientów. Posiadają one doskonałe parametry techniczne i mogą być montowane na wszystkich typach pojazdów.

s2023
DSC01876

Firma HMF jest obecna w Polsce od 1996 roku. Oferuje zarówno małe żurawie przenośne, średnie żurawie HDS o udźwigu 13-28t, a także duże żurawie przeładunkowe z udźwigiem 32-95T. Ze względu na szeroki asortyment HMF jest obecny m.in. w branży budowlanej, gospodarce odpadami, branży energetycznej, a także w transporcie np. przy przeładunkach kontenerów. Żurawie HMF powstają w nowoczesnej fabryce o powierzchni 70 000 m2. Co ciekawe żurawie marki HMF mogą zostać wydane nie tylko w kolorze czerwonym – typowym dla żurawi HDS. Z fabryki wyjechały już sprzęty w kolorze pomarańczowym, żółtym, niebieskim, wszystko wedle życzenia Klienta, który może wybrać dowolny kolor z palety RAL.

 

Urządzenia marki HMF posiadają wiele akcesoriów, które mogę ulec awarii – są to m.in. chwytaki, wciągarki, rotatory, łyżki. Te i wiele innych elementów mogących ulec uszkodzeniu czy zużyciu zostaną naprawione przez nasz wykwalifikowany zespół. Dzięki sprawnemu działaniu naszych serwisantów oraz z szerokim dostępem do części zamiennych (na półkach naszego sklepu) naprawy wykonane są szybko i kompleksowo. Dzięki temu czas, w którym urządzenie jest wyłączone z pracy skracamy do minimum.