ul. Ogrodników 7
84-240 Reda

Serwis wind samochodowych

Oferujemy serwis wszystkich typów samochodowych wind załadowczych oraz wind inwalidzkich. Zapewniamy fachową pomoc w nagłych przypadkach oraz systematyczny nadzór zarówno pod względem technicznym jak i związanym z wymogami UDT.

Świadczymy usługi w zakresie:

BOK-platformy
Autoryzowany serwis

W ramach posiadanych uprawnień oferujemy pomoc w przygotowaniu kompletnej dokumentacji do rejestracji i badań UDT wraz z wydaniem poświadczenia weryfikacji prawidłowości montażu oraz przeprowadzenia prób pomontażowych statycznych i dynamicznych. Organizujemy badania okresowe i doraźne UTB z udziałem inspektora UDT.
Dla stałych klientów prowadzimy ewidencję i pilnujemy terminów przeglądów konserwacyjnych i okresowych UDT.

Usługi, które wykonacie Państwo w naszym serwisie to m.in.: likwidacja wycieków i luzów, wymiana przewodów hydraulicznych, wymiana siłownika, elektrozaworów, naprawa instalacji elektrycznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie wind załadowczych m.in. marek Zepro, DHollandia, Bar Cargolift. Dysponujemy także częściami dostępnymi na miejscu, dzięki czemu naprawa urządzenia przebiega sprawnie co pozwala na zapewnienie ciągłości prac, do których wykorzystywana jest winda załadowcza. Dzięki temu przesyłka kurierska trafi na czas do miejsca docelowego, dostawa mebli odbędzie się bez opóźnień, a rozładunek towaru zapewni ciągłość łańcucha logistycznego wielu firm korzystających z samochodów wyposażonych w windę załadowczą.