ul. Ogrodników 7
84-240 Reda

MEILLER KIPPER – części i serwis

Oferujemy oryginalne części zamienne do urządzeń Meiller Kipper takich jak hakowiec, bramowiec, wywrotka trójstronna, wywrotka tylnosypowa, naczepa wywrotka muld.

Nasz zespół specjalizuje się w konserwacji i naprawie wszystkich urządzeń marki Meiller Kipper, montowanych zarówno na samochodach dostawczych jak i ciężarowych. Wykonujemy zarówno naprawy i serwisy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Bardzo wiele części zamiennych posiadamy na miejscu co zdecydowanie skraca czas naprawy. Jako autoryzowany serwis Meiller Kipper dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w naprawie sprzętów tej marki. Oddając urządzenie w nasze ręce, macie Państwo pewność, że dokonana naprawa będzie wykonana profesjonalnie i przy użyciu oryginalnych części.

BOK-meiller
1-meiller-4

Przy zakupie wysokiej jakości produktu firmy Meiller Kipper korzystaj jednocześnie z wiedzy technicznej i kompetencji oferowanych przez nasz doświadczony zespół serwisowy. Bez względu na to, czy chodzi o naprawy, czy o pilnie potrzebne części zamienne: My gwarantujemy najlepszą osiągalność, wysoką dostępność, a także szybką i niezawodną dostawę dzięki naszej dopracowanej logistyce.

 

Bezpieczna praca urządzenia powinna być priorytetem dla wszystkich eksploatujących sprzęty marki Meiller Kipper. W tym celu konieczne jest przeprowadzanie kompleksowego i regularnego przeglądu stanu technicznego, który wykonacie Państwo w JD HYDRO. Dzięki temu nasz serwis jest w stanie na bieżąco usuwać wszelkie niesprawności i zapobiegać większym uszkodzeniom. Reagowanie na czas pozwala na bezawaryjną pracę urządzenia i chroni je przed niespodziewanymi i kosztownymi awariami.

1-meiller-3
1-meiller-2

Ze względu na pracę sprzętu w zmiennych warunkach atmosferycznych, często wykorzystywanych do bardzo ciężkich prac przez wiele godzin – warto pamiętać o zużywaniu się podzespołów, wycieraniu uszczelnień, uszkodzeniach węży hydraulicznych. Szczególną uwagę należy także zwracać na wycieki czy luzy na ramionach. Wszystkie te elementy są bardzo wnikliwie sprawdzane przez naszych serwisantów a w razie konieczności – wymieniane lub naprawiane. Szeroki dostęp do części zamiennych na półkach naszego sklepu powoduje, że czas naprawy skraca się do minimum.